Kategorie: Akce, Novinky

Jedinečný MAKEUP-s výborným přirozeným,krycím,vypínacím,zmatnujícím účinkem…

ANTI-AGE MAKE-UP
Make-up je ideální doplněk pro dosažení přirozeného a zdravého vzhledu pleti. Nová generace anti-age make-upů BIODROGA nadchne nejen širokou barevnou škálou se skvělými krycími účinky, ale také lehkostí a jednoduchou aplikací. Snadno a rychle je tak docíleno barevně vyrovnaného efektu a svěžího, prozářeného vzhledu. Každodenní ochranu proti dopadům škodlivého UVA a UVB záření zajistí ochranný světelný faktor SPF 15.

anty age make up anty age make up

"Nová generace anti-age make-upů pro dokonalý vzhled"

ANTI-AGE MAKE-UPY SOFT FOCUS s funkční vyplňovací technologií nabízí každému typu a odstínu pleti finální péči. Jejich moderní propracovaná receptura a zcela jedinečná kombinace vybranných účinných látek zprostředkuje pokožce maximální anti-aging efekt:

  • kmenové buňky alpské růže chrání kmenové buňky pokožky před škodlivými UV paprsky a podporují jejich životnost
  • Fucogel, extrakt z kukuřice a sóji, zásobuje pokožku hydratací a navyšuje její hladinu až na 79%, vytvoří na povrchu pleti neviditelný liftující film, který eliminuje linie a vrásky
  • světelný faktor SPF15 zajistí každodenní ochranu před UV paprsky
Předností make-upu Soft Focus jsou tři neobyčejné vlastnosti:
  • Ball-Bearing Effect (kuličkový efekt) - mikroskopické kuličky zajišťují rovnoměrné hladké a jemné nanesení make-upu na pleť. Nevytváří ohraničení na konturách obličeje a naprosto splynou s přirozeným daným tónem pokožky.
  • Soft-Focus Effect (překrývací efekt) - okamžitě zakrývá linie, vrásky a nerovnosti. Pokožka je pravidelná, celistvá a hladká jako ve světle svíček.
  • Matt Finish Effect (matující efekt) - zajišťuje sametově matující závěrečnou péči a dodá pěstěný a přirozený vzhled.

Anti-age make-up Soft Focus má středně krycí sílu ideální i pro suchou pleť. Ihned po nanesení působí zcela přirozeně a dodá pleti jemný celistvý vzhled.

S funkční vyplňovací technologií kombinuje anti-age efekt, intenzivní hydrataci a maximální ochranu pokožky před klimatickými změnami, UV stresem a volnými radikály. Nabízí zcela jedinečný optický účinek a okamžitě zakrývá drobné nerovnosti a vrásky. Pokožka působí po celý den přirozeně a má jemný celistvý vzhled.

Odstíny Anti-age make-upu Soft Focus:

01 porcelain, 02 sand, 03 honey, 04 olive, 05 rose, 06 bronze, 07 chocolate, 08 caramel

Anti-Age make-up Soft Focus ( odstín 02 sand ) 30 ml

Anti-age make-up s funkční vyplňovací technologií kombinuje anti-age efekt, intenzivní hydrataci a maximální ochranu pokožky před klimatickými změnami, UV stresem a volnými radikály. Nabízí zcela jedinečný optický účinek a okamžitě zakrývá drobné nerovnosti a vrásky. Pokožka působí po celý den přirozeně a má jemný celistvý vzhled.

logo Charme patička