Relaxační aroma masáž

Aromamasáž spojuje samotnou techniku masáže s léčebným účinkem éterických olejů. Jsou vhodné pro klienty, kteří jsou vystaveni psychicky náročnému zaměstnání či prostředí, sedavému zaměstnání, po úrazech, při tělesné únavě nebo pro ty kteří si chtějí odpočinout a zapomenout na chvíli na každodenní starosti a načerpat novou energii. Látky se získávají z aromatických, siličnatých rostlin. Před každou jednotlivou masáží daného klienta se vybírá podle účinku na tělo i psychiku jeden nebo i více éterických olejů a vmíchají se do neutrálního masážního oleje.

Můžeme namíchat směs na uklidnění či povzbuzení psychiky, uvolnění svalového napětí atd.

Masáž je vedena celkově jemně tak, aby se klient hluboce uvolnil, a tím nastartoval samoléčebné procesy v těle. Potom nastává fáze mírného tlaku na akupresurní body, oblasti zatuhlých svalů, vápenatých usazenin atp. a následně opět uvolnění pro co největší relaxaci klienta.

Po terapii klient odchází odpočatý jak po fyzické stránce (cítí se „lehčí“, ohebnější), tak po psychické (nezřídka se stává, že klient po dobu masáže tvrdě spí).

Aromaterapie je stará jako lidstvo samo – nikdo dnes nepochybuje, že naši předkové dobře znali účinky léčivých rostlin.

Éterické oleje jsou těkavé látky, nejsou rozpustné ve vodě (nejsou to tuky, jak může napovědět matoucí název), dobře se rozpouštějí v kvalitním rostlinném oleji, hydrofilním oleji, smetaně, medu, soli, alkoholu a neutrálním mýdlu.

Příklady působení éterických olejů:
Levandule – zklidňuje psychiku, hojí rány. Jako jeden z mála se může použít přímo na pokožku.
Růže – ideální silice hlavně pro ženy. Dodává sebedůvěru, uvolňuje napětí.
Grep – výrazně pomáhá při celulitidě.
Citrón – čistí vzduch, bystří myšlení - pomáhá při učení.
Eukalyptus – uvolňuje dýchací cesty.
Masáž provádí Dagmar Krejčiříková 775 577 084

Komentáře rss


, Watches odpovědět
avatar
relays handbags replica ensures that control of the movement never compromises the physical integrity of the case. So while the typical M2000 owner may never stop the clock after a descent to 2000 Replica handbags meters, one’s barbeque can be timed safely from the pool’s deep end during your 2015 holiday getaway. A thermo-compensated superquartz chronometer movement keeps the time Replica Watches independent of winter.
icon , watches, bags odpovědět
avatar
Because of their wide variety of watches replica were once again and again known as the impressive watch.Shop for Authentic Gucci Leather Products like Handbags, Purses, Wallets.No brand is associated with luxury quite like [b]replica handbags[/b].Founded in 1921,replica Christian opened his first leather-goods store in Florence, Italy where he quickly became regarded as a premier fashion designer of handbags, purses, evening bags and more.

logo Charme patička