Kategorie: Novinky

Nově nabízíme: PROTIMIGRÉNOVÁ MASÁŽ

Při masáži dochází k uvolnění krční páteře. Ztuhlost šíjového svalstva způsobuje stres,zvýšená námaha,prochladnutí,sedavé zaměstnání. Ztuhlé svaly v této oblasti,tak mohou být příčinou bolestí hlavy,pocitu napětí a mohou vyvolávat i bolest v oblasti ramen. Během masáže dochází k masivnímu uvolnění šíjového svalstva.

Po masáži můžete očekávat uvolnění a odstranění... bolestí šíjových svalů, zmírnění bolesti hlavy a uvolnění krční páteře.

Stres se nejvíce promítá do oblasti šíje. Dochází ke ztuhnutí svalstva, které zapříčiňuje nepříjemné a mnoha lidem dobře známé bolesti hlavy. Protimigrénová masáž pomáhá svým uvolňujícím a protistresovým působením tyto problémy účinně odstraňovat. Protimigrénová masáž je vhodná i pro klienty, kteří migrénou netrpí a pomůže odstranit ztuhlou šíji.

Protimigrénová masáž má výrazný efekt při:

  • odstraňování a předcházení migrén
  • uvolnění ztuhlého krčního svalstva
  • celkové únavě nespavosti
  • běžných bolestech hlavy
  • pomáhá při nachlazení a bolestech uší
  • napomáhá uvolnění celého nervového systému

Objednávky a informace Krejčiříková 775 577 084 nebo d.krejcirikova@saloncharmepv.cz Lze koupit i jako dárkový poukaz

Komentáře rss


icon , watches, bags odpovědět
avatar
In the case of replica watches meant for divers such as the Rolex Submariner and the Sea-Dweller.The Lady Dior is one of my favorite replica handbags. I also own one because it’s a classic, iconic [b]Dior handbags[/b]. This design debuted in 1995 and it became one of Princess Diana’s favorites.

logo Charme patička