NOVINKA - ošetření s MATCHA TEA

nastartuje spalování tuků a vyhladí pokožku. Zelený prášek čaje Matcha nemusíme představovat. Poslední dobou se stal populární.

Matcha – mletý čaj je nejstarší odrůda japonských zelených čajů a obsahuje vysokou koncentraci antioxidantů v porovnání s doposud známými druhy ovoce a zeleniny. Ošetření výrazně zpevní pokožku, zabraňuje ochabnutí a předčasnému stárnutí, potlačuje záněty a redukuje celulitidu. Díky vysokému množství antioxidantů z Matcha tea, zbavíte tělo toxinů a snížíte o pár centimetrů obvod oštřované partie. Také se výrazně zredukují otoky a ulevíte těžkým nohám a podpoříte lymfatický systém.

Ošetření provádíme na břicho, stehna,zadek. Společně s přístrojovou lymfodrenáží a se zábalem s matcha tea je vynikající kombinací.

Co vás čeka:
masáž vakuová s použitím oleje s matcha tea. 40 minut
přístrojová lymfodrenáž se zábalem s matcha tea
nápoj z matcha tea
doba trvání cca 80 minut

Pro rychlejší odbourání celulitidy a redukci tuku doporučujeme 1x až 2x týdně lymfodrenáž přístrojovou a 1x týdně matcha terapii. Pro větší detoxikační účinek doporučujeme pít Matcha tea nebo kopřivový čaj.

Provádí Dagmar Krejčiříková 775 577 084

Komentáře rss


, Watches odpovědět
avatar
chill for Replica Watches those who prefer traditional holiday cheer… or ice hotels.Between the extremes of sky and sea, the Breitling for Bentley line serves those with a need for speed on terra firma. Whether or not this holiday season brings Rolex Daytona a Bentley to your garage, you can take one for a ride with the Breitling for Bentley Supersports Light Body. Replica handbags With a 49mm titanium case and a unique .
icon , watches, bags odpovědět
avatar
Because of their wide variety of watches replica were once again and again known as the impressive watch.
Because [b]replica handbags[/b] constrains its supply, regularly raises prices and has a long history as a luxury favorite, [b]Dior handbags[/b] are a favorite on the resale market.

logo Charme patička