Ošetření těla pro dvě osoby

Dopřejte relaxaci v našem salonu babičce a dědovi nebo mamince a tatínkovi. Ošetření je zaměřené na nejvíce problematické části, nohy a záda. Po příchodu si vychutnají čaj nebo kávu a malé občerstvení a naladí se na následující procedury.

Poté bude následovat masáž zaměřená na problematická bolestivá místa zad, šíje, nohou s použitím baněk, lávových kamenů a rašelinového zábalu, přístrojová lymfodrenáž,koupel nohou, vše bude probíhat v jedné místnosti.

Při odchodu dostanou čokoládu a květinu nebo jiný dárek, dle momentální nabídky ,aby si zážitek z masáže ještě chvíli připomínali.

Doba trvání 1,5 hodiny
Cena : 1900 Kč, nyní do konce září 2016 cena 1600 Kč
Platnost poukazu 4 měsíce od zakoupení

Dárkový poukaz vystavíme dle domluvy na:
Balíček pro babičku a dědu.
Balíček pro maminku a tatínka

tel.775 577 084

Komentáře rss


, Watches odpovědět
avatar
radial chronograph Replica handbags display, the 1,000-piece limited edition Supersports Light Body captures the spirit of Bentley’s most intense high-performance models.Breitling and Bentley are unapologetic about their appeal; too much is never enough. Replica Watches This polarizing approach to design and engineering finds its Swiss embodiment in the Breguet replica watches Supersports Light Body chronograph.Based .
icon , watches, bags odpovědět
avatar
The [b]watches replica[/b] is extremely popular among professional racing drivers thanks to its reliable chronograph functions and the bezel with tachymetric scale.If you cannot afford genuine replica handbags, there are replicas that you can find online. However, you cannot expect the same quality that can be given to you by the authentic [b]replica Christian[/b].

logo Charme patička