Baňkování

Při baňkování dochází k intenzivnímu prokrvení míst, kde byly baňky přiloženy. Baňkování ovlivňuje vnitřní orgány a napomáhá odstraňovat toxické látky z těla ven (detoxikační účinek).

Baňkování 1 Při masážním (pohyblivém) baňkování se pracuje pouze s jednou baňkou, která je mírně přisáta na pokožku těla a masíruje se s ní ve směru toku lymfy. Při této masáži dochází k detoxikaci organismu, prokrvení řady tkání a maximální relaxaci. Zvláště pak ženy ocení odstranění celulitidy touto metodou v oblasti stehen, hýždí.

Obvykle již po první proceduře se dostavuje značný pocit úlevy. Doprovodným efektem baňkování je popraskání drobných cévek a vzniku podlitin, ale během 3 dnů dojde k jejich vymizení.

Statické baňky jsou vhodným podpůrným prostředkem při problémech s menstruací, bolestech kloubů a svalů, při začátku chřipkového onemocnění. Pohyblivé baňky jsou velmi účinné při bolestech zad, zatuhlých ramenou, a tím, že velmi výrazně podporují cirkulaci krve a lymfy, tudíž i detoxikaci, jsou vhodné při terapii celulitidy a mírné obezity.

Pro koho je vhodné

Pro ty, kteří trpí bolestmi hlavy, migrénou, bolestí zad, bolestivou menstruací, ledvinovými obtížemi, tenisovým loktem, bolestí kolenního kloubu, celulitidou, rýmou, astmatem, zánětem průdušek, revmatickými obtížemi, chronickou zácpou atd.

Pro koho není vhodné

Baňkování není vhodné pro osoby trpící celkovou infekcí, horečkou, celkovým tělesným vyčerpáním, popáleninami, trombózami, křečovými žilami, gangrénami, otevřenými ranami nebo hnisavou infekcí. Baňkování není vhodné pro ženy v období těhotenství a v období menstruace.

Používáme masážní olej s extraktem s konopí - prospívá všem druhům pokožky, přináší úlevu při svalovém napětí a únavě,prokrvuje,prohřívá,vhodný při bolestech pohybového aparátu.

Baňkování 1
Provádí Dagmar Krejčiříková 775 577 084.
logo Charme patička