Kavitace - ultrazvuková liposukce

Redukuje tukové polštářky, zmírňuje celulitidu a zpevňuje pokožku.

Disponujeme nejmodernějším přístrojovým vybavením poslední generace.

Kavitační přístroj IMPACT je oproti většině konkurenčních přístrojů vybaven zároveň kavitací a elektroporací. Tyto procesy probíhají současně a tak nabízejí komplexní ošetření těla, takže se ošetří nejen nahromaděná tuková vrstva, ale také jiné estetické problémy, jako je celulitida a ochablost pokožky.

Při jednom sezení je dosaženo zmenšení obvodu nahromaděného tuku, zmírnění projevů celulitidy i opětovného zpevnění kůže.

Kavitace

Kavitace přístrojem IMPACT

Přístroj IMPACT, který používáme, pracuje na principu ultrazvuku a splňuje všechny mezinárodní certifikace. Patří k nejúčinnějším a nejbezpečnějším na trhu. Ultrazvuk je ostatně v medicíně využíván od roku 1940, od 80. let minulého století rovněž při klasické chirurgické liposukci. V posledních letech jsou využívány právě efekty ultrazvuku k samotné neinvazivní liposukci, označované jako liposukce 3. generace.

Přístroj IMPACT představuje skutečnou alternativu chirurgické liposukce. Byl vytvořen za účelem rychlého a účinného zredukování lokálně nahromaděného tuku. Využívá k tomu ultrazvuku o frekvenci 40 KHz. Ten v tkáni vyvolá proces kavitace, při kterém dojde k uvolnění nahromaděného tuku, jenž je následně z těla vyveden přirozenou cestou skrze lymfatický systém a močové cesty.

Kavitace

Přístroj IMPACT nicméně navíc umožňuje kavitaci kombinovat s elektorporací. Co to znamená? Přístroj je vybaven jistými inteligentními hlavicemi SMARTCAV, které k buňkám ošetřované části těla vysílají elektrické impulzy s určitou intenzitou a délkou trvání, čímž je specificky stimulují k tomu, že ve výsledku Vaše pokožka vypadá mladší, svěžejší a krásnější, protože se zlepšuje struktura pokožky v procesu stárnutí, zvýší se kvalita a množství kolagenu, zmizí známky únavy a stresu na pokožce.

Zkrátka. Přístroje IMPACT neřeší výhradně problematiku nahromaděného tuku, během jediného ošetření totiž díky kavitaci souasně s elektroporací komplexně ošetří celé Vaše tělo, zredukují tukové polštářky, zmírní celulitidu a zpevní pokožku.

Rozlučte se s nadbytečným tukem! Rychle a bezbolestně!

Toto ultrazvukové ošetření je vhodné pro osoby, které si přejí vylepšit svoji postavu, aniž by se chtěly uchýlit k chirurgickému zákroku.

Kavitace

Kavitace je určena pro dospělé ženy a muže všech věkových kategorií (18-75 let) a všechny fototypy (I-V).

Partie těla, které lze kavitací ošetřit

Břicho, boky, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, nohy (kolena, kotníky, lýtka).

Kavitace

Doporučení před ošetřením

Před ošetřením kavitací se doporučuje nízkokalorická dieta a vyvážená strava. Je vhodné dodržovat pravidelný pitný režim. V den ošetření a několik dní po ošetření je nutné vypít minimálně 2 litry vody denně. Jedná se o důležitou podmínku, aby mohlo docházet k odplavování rozbitých tukových buněk.

Po ošetření doporučujeme zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk. Pro udržení výsledků ošetření je nutné dodržovat vyváženou stravu bez přemíry tuk Průběh ošetření.

Na požadovanou lokalitu se aplikuje speciální chladivý gel a ultrazvukovou hlavicí se neustálými krouživými pohyby a mírným tlakem provede ošetření. Celá procedura ultrazvukové liposukce je vlastně masáží problémových partií Vašeho těla, která nebolí a nezanechává na kůži žádné stopy. Během ošetření můžete cítit lehké mravenčení nebo jemné poštipování v ošetřované oblasti. Zákrok trvá 20 - 90 minut v závislosti na velikosti ošetřované partie.

Ultrazvukový kavitační přístroj může ošetřovat řadu partií: břicho, stehna (vnitřní, vnější, přední i zadní strana), hýždě, boky, nohy (kolena, kotníky, lýtka) a předloktí, avšak při jedné kúře se ošetřuje 1 maximálně 2 partie těla!!!

Po skončení ultrazvukové liposukce se provede 30-ti minutová lymfodrenáž , která napomůže odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Po ošetření je nezbytné dodržovat nízkotučnou dietu a zejména pravidelný pitný režim (minimálně 2 litry tekutin denně). Doporučuje se dále: zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk, vyloučit konzumaci alkoholu a kofeinu 24 hodin před a alespoň 24 hodin po zákroku.

Frekvence a počet ošetření

Je možné podstoupit ošetření 1 x týdně, nicméně běžnější je 1 ošetření každé 2 týdny. Celkový počet ošetření je závislý na požadovaných a dosažených výsledcích. Následnou udržovací péči je možné provádět každých 5 - 6 měsíců (2 až 3 ošetření).

Výhody neinvazivní liposukce

 • Vysoká účinnost při redukci tukových polštářků.
 • Viditelný výsledek již po první proceduře.
 • Bezpečné ošetření jak větších ploch, tak i menších partií.
 • Přesné zacílení na ošetřovanou partii.
 • Procedura je neinvazivní - nedochází k narušení integrity pokožky.
 • Kvalitní nejmodernější přístroj splňující veškeré certifikáty.
 • Ošetření je všeobecně velmi dobře snášeno.
 • Na naše ošetření můžete chodit cca jednou za 10 dní, počet návštěv je závislý na požadovaných výsledcích.

Kontraindikace

Kavitace se NEDOPORUČUJE v následujících situacích:

 • menstruace (v den kavitace)
 • osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem
 • záněty či infekční onemocnění v místě aplikace
 • cévní poruchy a ateroskleróza
 • vysoký cholesterol
 • tromboflebitida
 • osoby užívající léky proti srážlivosti krve
 • těhotenství
 • osoby s kovovými implantáty v těle
 • velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění

Provádí Dagmar Krejčiříková 775 577 084.
logo Charme patička