Vakuová masáž na strie, celulitidu a tukové polštářky

Vakuová masáž je nejčastější procedura v boji proti celulitidě a vyhlazení pokožky. Vakuovou masáží dochází ke zpevnění a vyhlazení kůže, potlačení celulity a odbourávání podkožního tuku. Pomocí baněk docílíme působení na problémové partie, kde se jinak tukové buňky velmi těžce odbourávají.Pomocí baněk se vytváří podtlak, který pomáhá rozbíjet tukové buňky. Baňky jemně nasávají pokožku a tím ji masírují a prokrvují.

Podtlak také narušuje tukové buńky, které jsou pak vyplavovány lymfatickým systémem z těla ven. Pokožka je tak okysličená, prokrvená a postupně se zbavuje tukových zásob. Organismus se příjemně regeneruje a omlazuje. Po samotné masaži se doporučuje zábal, působící na kůži a podkoží. Slouží především k potlačení i prevenci celulitidy a má velmi pozitivní účinek na kvalitu kůže. Doporučuje se na partie břicha, hýždí a boků a stehen.

Použití:

  • ošetření a vyhlazení celulitidy
  • odstranění tukových polštářků
  • zpevnění pokožky a svalů na stehnech, břichu i hýždích
  • ošetření strijí po těhotenství
  • ošetření jizev

Ideální je absolvovat kúru 8 - 10 masáží,pro udržení stavu je dobré opakovat masáž jedenkrát za měsíc. Pokud dojde ke zlepšení již třeba po méně masážích, není nutné abslolvovat celou kúru.


Provádí Dagmar Krejčiříková 775 577 084.
logo Charme patička