Kategorie: Akce

60 MINUTOVÁ RUČNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ NOHOU

AKČNÍ NABÍDKA-duben,květen,červen 2013
původní cena 450kč,nyní 300kč
objednání na tel:775 298 399 p.Zieglerová

Pokud máte sedavé zaměstnání, či naopak zaměstnání, ve kterém jste nuceni často a dlouho stát, je pro Vás ruční lymfatická masáž nohou ideální volbou. Manuální technika je velice příjemná, jemné hmaty na pokožku podpoří proudění lymfy a tím i odplavení škodlivých látek. Masáž je tedy velmi prospěšná pro Vaše unavené nebo oteklé nohy. Působí zároveň jako prevence křečových žil a celulitidy, pomáhá při rekonvalescenci po liposukcích.

Při masáži se postupuje od prstů na nohou nahoru ke kolenům a dále až na hýždě. Velice příjemná je masáž chodidel, kde se nachází mnoho nervových zakončení. Důležité je, aby byly končetiny dostatečně uvolněné. Nohy se masírují pomocí prstů, dlaněmi i předloktím. Krouživé pohyby, hlazení a hnětení navozují pro klienta velmi příjemné pocity. Lymfatická masáž Vám může pomoct i jednorázově, ale pokud chcete dosáhnout nejlepšího efektu, rozhodně se doporučuje ji opakovat!

akce_lymfa

Lymfa neboli míza je tělesná tekutina a má tu schopnost, že odvádí z těla škodliviny, které do sebe neustále vstřebáváme ze špatného životního prostředí, nezdravých potravin, léků, alkoholu, apod. Pokud se lymfa hromadí v organismu, dochází k postupnému zanášení těla zplodinami metabolismu a toxickými látkami, které se podílejí na nerovnoměrném rozložení tuku a vody v těle. Čištění lymfy je důležité,abychom dosáhli zvýšení obranného mechanismu a tím podpořili regeneraci organismu, dále předešli a postupně odstraňovali časté angíny, chřipky, záněty, akné a pozvedli celkovou imunitu.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

logo Charme patička