Kategorie: Akce

DNY BIODROGA 9 - 11. října 2014 - příjemná podzimní akce opět přichází … 30% sleva

Objednejte si u nás v salonu, v tyto dny, produkty značky BIODROGA a získáte na ně slevu 30 procent! S výběrem vhodných pleťových i tělových přípravků pro Vaši pleť i pokožku, Vám rádi poradíme.

Německá kosmetická značka  BIODROGA je již 20 let na českém a slovenském trhu.

Prosadit se ve vysoké konkurenci na českém trhu bylo pracovně velmi náročné, přesto nám toto období přineslo mnoho krásných a příjemných zážitků.

V současnosti se BIODROGA  řadí mezi světové TOP značky. Její vynikající profesionální produkty udávají tón nejnovějším kosmetickým trendům. Ve své historii získala mnoho významných ocenění a kosmetických „Oscarů“ za vysoce účinné produkty, které uvedla na celosvětový trh. Mezi největší odběratele v současnosti patří Japonsko a USA.

Velice nás těší, že i na českém trhu má profesionální kosmetická značka  BIODROGA  již svoje pevné místo.

Byli bychom potěšeni, kdyby i následující roky kosmetické produkty BIODROGA  a její profesionální ošetření Vám přinášela stejnou spokojenost jako doposud.

Komentáře rss


, - odpovědět
avatar
were several Bluetooth omega replica watches connectivity problems, attributed to the recent iOS 10 updates made by Apple. This made for some hiccups in our user experience.On a two-hour solo ride, I climbed the steep road known as cheap rolex watches “The Wall” leading away from our hotel into the surrounding neighborhood. Steady progress reports told me my cheap replica handbags cadence and elevation gains.

logo Charme patička