Green peel - Dr.Schrammek

Přirozený rostlinný peeling

Obnovení pleti bez škodlivé chemie a bez kosmetické chirurgie.Úspěchy originální Green Peel Classic metody Dr. Christine Schrammek to dlouhodobě dokazují. Více než 50 let úspěšně funguje ve více než 50 zemích.

Green Peel je biologická metoda obnovení pleti. Komplexní program péče o pleť pomocí účinných rostlinných směsí celkově zlepšuje kvalitu pleti. Vyhlazuje vrásky a jizvy, odstraňuje strie a ochablou pokožku, omezuje tvorbu kožního mazu. Do hloubky čistí problematickou pleť a zlepšuje elasticitu pokožky. Celkově omlazuje vzhled pokožky.

Green Peel je vhodné k ošetření akné, vrásek, jizev, strií, ochablé pokožky břicha, ramen a stehen – zvlášť u žen po porodu.

Jak Green Peel funguje i bez působení chemických látek?

Green Peel je biologická metoda obnovení pleti.Bylinkové směsi způsobí silné prokrvení a plošné odlupování povrchové vrstvy pokožky. To výrazně povzbudí tvorbu nových buněk a dojde k přirozené regeneraci a omlazení pokožky.

Komplexní program péče o pleť pomocí účinných rostlinných směsí celkově zlepšuje kvalitu pleti. Vyhlazuje vrásky a jizvy, odstraňuje strie a ochablou pokožku, omezuje tvorbu kožního mazu. Do hloubky čistí problematickou pleť a zlepšuje elasticitu pokožky.

Je tato metoda bezpečná?

Účinné rostlinné směsi neobsahují žádné chemické látky ani brusiva – jako ostatní formy peelingu. Receptury jsou dlouhodobě vyvíjeny a testovány.Green peel je vytvořen z čisté bylinné směsi.Pokud se bylinky nedopatřením dostanou do očí,nedochází k žádnému pálení ani slzení.

Je tato metoda účinná?

Více než 50 let historie tohoto produktu a úspěšná aktivita ve více než 50 zemích světa je garancí úspěšnosti tohoto produktu.Zlepšení stavu pokožky je viditelné již několik dní po prvním ošetření.

Jaké potíže lze pomocí Green Peel řešit?

Pomocí této metody lze odstranit akné,nečistoty, jizvy ,pigmentové skvrny, strie, ochablou,vrásčitou,špatně prokrvenou,bledou pokožku. Green Peel je velice účinný v rejuvenaci ( omlazení ) pokožky.

Jak ošetření probíhá?

První den proběhne aplikace bylinkové směsi na ošetřenou oblast. Během kůry dojde k mírnému „obroušení“ povrchových vrstev kůže a ke zlepšení prokrvení. Po ošetření je pokožka mírně zarudlá,pocit jako lehké popálení od slunce. Třetí až čtvrtý den dojde o odlupování povrchových vrstev pokožky.

Po celou dobu loupání se vyhýbáme vodě!Čtvrtý nebo pátý den dojde k ošetření dalšími produkty z komplexního programu Green Peel, kdy kosmetička odstraní zbytky odumřelé pokožky. Zregenerovaná pokožka je svěží, čistá a omlazená.Ošetření lze provést znovu v odstupu 2-3 týdnů.

KONTRAINDIKACE

Alergická,velmi citlivá pletˇ,tenká pokožka s teleangiektasemi(žilky v obličeji),kožní onemocnění,bakteriální hnisavá onemocnění(impetigo),herpes,chřipka,neurodermitida(atopický ekzém).

Green Peel
logo Charme patička